Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / Uncategorized / Şule Anne Kimdir?

Şule Anne Kimdir?

70 li yaşlarında olan şule anne 50 seneyi aşkındır hizmet verdiği medyumluk alanında bilir kişi olarak kabul edilir, TÜRKİYE İSTANBUL ve USA. Arizona daki ofisleriyle AVRUPA, AMERİKA ve ASYADA verdiği seminerlerle, on binlerce insana yardımcı olmuştur, olmaz denilenleri yapmış, yapılamaz denenleri gerçekleştirmiştir.

şule anne,medyum,büyü bozma

ŞULE ANNE ;

“Sekiz yaşından beri ünlü bir hocanın kızı olarak suya bakarım. Çocukluğum cinlere içli dışlı geçtiğinden korkularımı yenerek yaşadım. Babamın el vermesiyle hayatım sekiz yaşında değişti. Önceleri kayıp alanlarında bakım yaptırıldım. Tabi ki huzurlu bir ortamım olmadı ama hırsım ve geleceğimi düşünme kaygım, yüksek tahsil yapmama neden oldu. Eğitim alanımın son noktası parapsikolojiydi. Amerika da aldığım eğitim sayesinde parapsikoloji alanında Dünyada bilir kişi statüsünde ve konumunda yer almaktayım.

Kim ne derse desin okusun ya da okumasın medyum bana göre medyumdur. İşini doğru yapan her medyuma saygım olmuştur. Bu alanda gönül vermişliğim paranın ikinci planda olması yaşını başını almış bir medyum olarak bana maddi bir dönüşüm sağlamadı. Diğer medyumlar gibi parasal kaynakları çoğaltmak için değil, başarı için uğraştım. Bunu size iletmemin tek sebebi var. Çok dua aldım. Ben yatacağı yeri düşünen bir medyumum. Doğru kişi olmanın huzurunu yaşıyorum.

Cinlerle mücadele ediyorum Ayrıca; aile içi sorunlar, huzursuzluk, eş, nişanlı veya sevgililerin birleştirilmesi, büyü bozma, rızık ve kısmet bağlılığı, şans açma her türlü sorun sıkıntı için senelerin verdiği tecrübemle ve ekibimle çalışmalarımı sürdürerek başarıya ermenin huzurunu yaşıyorum.

Bütün sorunlarınıza ekibimle beraber yardımcı olmak için gönül verdiğimizi bilmelisiniz.”

Şule Anne ile ilgili yapılmış yorum videolarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir