Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / MEDYUM / TÜRKİYE’DE MEDYUMLUK

TÜRKİYE’DE MEDYUMLUK

Türkiye’de medyumluk diğer ülkelerde yapılan medyum hizmetlerinden biraz farklıdır. Örneğin; hristiyan memleketlerde yapılan medyumluk islamı baz almaz. Ancak Türkiye, Ortadoğu ve Afrika’nın kuzey kesimlerinde yapılan medyumluk islama uygun olarak yapıldığından daha kabul edilebilirdir.

Orta çağlarda Avrupa’da medyumları cadı olarak yakıyolardı. Ancak islam coğrafyası olayın özünü kavramış ve ona göre önlemini almıştı. Büyü yapmak zaten ayetlerle yasaklanmıştır. Ancak cin musallatından korunma, kötü niyetli büyüleri bozma olayları islam ülkelerinde yaygın olarak ypaılmaktaydı.

Türkiye medyumları ilimlerini islamla birleştirmiş ve kendilerini buna göre geliştirmiştir. Buna Kıbrıs medyumlarını da katabiliriz. Kıbrıs’da medyumluk hizmetleri de bizim açımızdan kabul edilebilir düzeydedir. Onlar gibi biz de gücümüzü Allah ve islamdan alır, tedavilerimizi ona göre yaparız.

Hollanda medyum, Almanya medyum, Belçika medyum yönünden eksik kalmış olup oradan gelen misafirlerimizi burada ağırlayarak dertlerinden kurtulma yolunda öncülük ediyoruz. Allah’ın izniyle tüm dertlerinden kurtararak ve mutlu bir şekilde yaşadıkları ülkere gönderiyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir