Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
MANEVİ İLİMLER

VEFK

Vefk Nedir?

Vefk, kelime anlamı olarak “uyum” ve “denge” olarak kullanılabilir. Vefkin sağdan sola, yukarıdan aşağıya veya bir köşeden olan evlerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğu için bu adı almıştır. Dini terminolojiye bakarsak, vefk “tesirli dua” demektir. Metafizik alemden kaynaklanan bir problemin düzelmesi için veya hedeflenen bir menfaate ulaşabilmek için gerekli manyetik rezonansın herhangi bir noktaya transferini mümkün kılan ve semanın herhangi bir katına tünel açmaya yarayan, metafiziksel bir bir olaydır.

Vefk, tevafuk kelimesinin kökünden gelir.

Tesadüf; rast gelme, kendiliğinden olma, tedbirsiz meydana gelme.

Tevafuk; birbirine uygunluk, muvafık oluş, nizamlanmış biçimde birbirine uygun olmak.

Vefk; bir “problemin düzelmesi” için ya da “hedeflenen bir menfaate ulaşabilmek” için gerekli enerjinin diğer bir noktaya transferini, ruhani varlıklar aracılığıyla mümkün kılan, kişiye özel en tesirli dua hazırlama şeklidir.

Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk, ihtiyaca göre yapılan bir ilimdir. Öncelikle sorunu anlayıp ona göre oluşturmak gerekir.

İlk olarak yapmamız gereken vefkin ne için ve kim için yapılacağını belirlemek olacaktır. Kişi gerçek amacını medyuma net bir şekilde söylemeli ve ondan istenilen bilgileri de vermelidir.Anne isimleri önemlidir ve birçok kişi bu konuda bilgi vermek istemese de vefk yapımında bunun önemli olduğunu bilmeniz gerekiyor.Ebcedsel hesap bilmek şart. Bazı medyumlar bu hesabın gereksiz olduğunu söylüyor ancak emin olun bu hesaplama çalışması vefk yazımında ayrı bir öneme sahip ve havass ilmini bilen bir medyumdan bu hizmeti almanızı tavsiye ediyorum.

Ben bu aşmada kötü niyetli çalışmalar yapmayı tercih etmiyorum ve kişiye fayda sağlamayacak bir durum söz konusu ise genellikle geri çeviriyorum, bana göre gerçek bir medyumun da bunu yapması şart çünkü islama uygun bir şekilde hizmet vermeniz havass ilminde de bizlere ilan ediliyor.

Vefk konusuna ufak bir giriş olan bu yazımda, “Vefk Nedir?” ve “Vefk Nasıl Yapılır?” sorularına ufak olarak değindim. Vefk ile daha geniş yazılarımı başlıklar halinde paylaşacağım.

Kontrol

ebced ilmi | ebced ilmi nedir | ebced nedir | ebced bakan medyumlar

EBCED İLMİ

Ebced ilmi, ebced hesaplama, ebced hesabı nedir?, isminizin ebced değeri, cifr nedir? gibi konularda sizlere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir