Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
MANEVİ İLİMLER

BAKIM

Bakım Nedir?

Bakım, insanda oluşan manevi sıkıntıların sebeplerini bulmak için yapılan kontrol yöntemidir. Bu sebepler arasında, büyü, nazar, yıldız problemleri, cin musallatı gibi faktörler olabilir. Ayrıca bakım, kişideki sıkıntıyı bulma methodudur. Her ilim sahibinin veya bu işlerle ilgilenenlerin kendince geliştirdiği bir bakım şekli vardır. Gayrimüslimler bakıma önem verilmez çünkü İslami bir uygulamadır. Gerçi bunun için gayrimüslim olmaya gerek yok. Ülkemizde de kendisine pozitif ilim sahibi diyen kimseler de bakım olayını gözardı edebiliyorlar. İnsanın maddi yönüne yönelip manevi yönünü reddediyorlar. Ancak insan manevi yönüyle insandır.

İnsan, nasıl ki hasta olduğunda doktora gidiyorsa ve doktor muayene edip teşhis koyuyorsa, ruhsal problemlerde de medyumlardan bakım hizmeti almak daha makuldür. Doktorlar ilaç vererek içimizdeki sıkıntılarımızı, bize yapılan büyüleri, nazarları ve diğer aleyhimize olan konuları geçiremezler. Bakım bu yönden önemlidir. Sıkıntılarımızı, doktorun muayene etmesi gibi medyumlar da muayene ederek sorunu bulur ve tedaviye başlarlar. Bu manevi sağlığımız için önemlidir.

Bakım Nasıl Yapılır?

Bakımın en uygun şekli yüzyüze yapılmasıdır. Bu şekilde medyum, sıkıntısı olan insanlar birerbir görüşerek daha fazla bilgi edinebilir. Ancak zor durumlardan dolayı uzaktan bakım hizmetleri de sağlanmaktadır. Bu pek önerilen bir yöntem olmasa da, sıkıntısı olan kişi medyuma gelemiyorsa uzaktan tedavi yöntemleri de uygulanabilir. Bu tedavi yöntemi yüzyüze görüşmekten daha az etkili değildir. Ancak kişinin sıkıntısını tam olarak anlayabilmek için birebir olarak görüşmek yapmak ve anlatmak daha iyi sonuçlar vermesi açısıdan önerilen yöntemdir.Kişinin bilgileri veya fotoğrafı üzerinden yapılacak bakım için gecenin belirli saatlerinde çalışma yapmak ve ertesi gün bilgi vermek mümkündür. Uzaktan yapılan bakım bazı bilgilere ulaşamama anlamında eksiklikler taşır. Bu nedenle konu hakkında uzman olan kişiler mecbur kalmadıkça uzaktan bakım yapmayı tercih etmezler.

Bakım; kahve falı, tarot, kartlar, kitap açma, muska düşürme şeklinde olmaz. Bu yöntemlere itibar edilmemesi gerekir. Bu tespit ciddi bir çalışmadır, belirli birikim ve uzmanlaşma gerektirir. Halk arasında bakım en çok yıldıznameile karıştırılır. Yıldızname farklı bir yöntemdir ve kişi üzerindeki problemleri tespit etmez. Yıldızname, kişinin yaradılışından gelen özellikleri, ahlaki yapısı, değerleri, olaylara bakış açısı gibi bilgiler verir. Yıldızname ile kişinin farkında olmadığı yönleri ortaya çıkarılır ve genellikle başka bir kişi ile olan uyumu konusunda doğru bilgiler verir. Örneğin, evlenecek olan çiftlerin birbirleriyle uyumlu olup olmadığı, karşılıklı anlaşmazlığa düşeceği muhtemel konular, ortak noktaları gibi bilgilere ulaşma konusunda son derece yeterli bilgiler verir.

Bakım karşılıklı yapılıyorsa, kişinin manevi ve manyetik yapısı üzerinden hareket ederek alınan bilgiler toplanır. Toplanan bu bilgiler HAVASS İLMİ ölçülerinde değerlendirilir ve varsa kişinin maruz kaldığı sorunlar tespit edilerek çözüm önerileri belirlenir. Eğer bakım uzaktan yapılıyorsa, gecenin uygun bir saatinde yine havass ilmi çerçevesinde çalışmalar yapılır ve varsa sorunlar tespit edilir. Uzaktan bakım karşılıklı yapılana göre daha yorucudur ve daha az bilgi verir.

Bakım Hakkında Bilinen Yanlışlar!

– Bakım sonucu tespit edilen büyü, nazar, cin musallatı, yıldız problemleri mutlaka çözülmelidir !

– Bakım merak gidermek için yapılmaz ! Yapılan her bakım kişi üzerinde geçici de olsa hafif etki bırakır !

– Uzman olmayan kişilerce yapılan bakım, yıldızlarınız üzerinde kalıcı zararlar oluşturabilir !

– En doğru bakım karşılıklı olarak yapılır !

– Bakım, bir fal yöntemi değildir !

– Bakım bilinmeyen konular için yapılır, bilinen konularda bakım yaptırmak yıldız dengelerini bozabilir !

– Bakım uzmanlık işidir, kahve falı, tarot, kartlarla, kitap açarak bakım yapamaz !

– Bakım yapan kişi üzerinizde büyü olduğunu tespit etmişse büyü yapanları tanımlamalıdır !

– Uzaktan bakım için en az bir günlük süreye ihtiyaç vardır. Kısa sürede uzaktan bakim yapılamaz !

– Bakım ile yıldızname arasında ciddi farklılıklar vardır. Yıldızname bakım değildir !

Kontrol

ebced ilmi | ebced ilmi nedir | ebced nedir | ebced bakan medyumlar

EBCED İLMİ

Ebced ilmi, ebced hesaplama, ebced hesabı nedir?, isminizin ebced değeri, cifr nedir? gibi konularda sizlere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir