Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
Çarşamba , Ekim 18 2017
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / HİZMETLERİM / ŞANS BÜYÜLERİ

ŞANS BÜYÜLERİ

Şans büyüsü, şans tılsımı, şans açma duası, şans duaları, şans muskası ve şans nasıl açılır? hakkında yazmış olduğum yazımda genel yönleriyle şans açma konusunu işleyeceğim.

Diğer büyü konularımızda da olduğu gibi bunda da söyleyeceğim şudur ki; medyum olarak büyü yapmıyorum. Büyü bozma konusunda hizmet veriyorum. Diğer büyü yapma ile ilgili olan yazılarım, Allah’ın izni, dua ve ayetleriyle beraber yazmış olduğum dualar ve vefklerdir. Büyü yapmak dinimizde haramdır. Bu durumu belirttikten sonra gelelim şans nasıl açılır? ve şans duaları konumuza.

ŞANS AÇMA

Yaşadığımız hayatta çoğu zaman seçimlerle karşı karşıya kalırız. Bir olayın, tercihin, beklentinin ya da sürprizin hep başka insanlara uğradığını görür ve bu durumdan hep şikâyet ederiz. Bu konuda “Ben olmalıydım!”, “Ben bunu hak etmiştim!” ya da “Neden ben değil!” şeklinde sızlanmalarla geçiştirme yolunu seçeriz. Oysa bu konuda kendinizde bir negatiflik olabileceğini görmezden gelir ve bunu kabullenmek istemeyiz. Üzerinizde gerçekten negatif enerji yüklü olabilir. Negatif enerjiden kurtularak kendinizi bu şanslı gruba dahil edebilirsiniz.

Peki şansım nasıl açılacak?

Şansınızı açmak için, medyum olarak sizden gerekli ön bilgileri alıyor ve Esmâ-ûl Hüsna’lar, Ayet-i Kerimelerden destek alarak şansınıza mani olan engeli tespit ederek ortadan kaldırmak üzere çalışmalarıma başlıyorum.

Hiç şansım yok, şansım çok az, şansım kalmadı, çok şanssızım diyenlerdeseniz bana ulaşabilirsiniz. Bu sorununuzu kalıcı olarak ortadan kaldıracağımdan emin olabilirsiniz. En iyi medyum ve ünlü medyum olarak hizmetinizdeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir