Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
Cumartesi , Ekim 21 2017
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / HİZMETLERİM / KISMET BÜYÜLERİ

KISMET BÜYÜLERİ

Evlilik için kısmet duası, kısmet nasip duası, kısmet nasıl açılır sorularına aşağıdaki yazımda yardımcı olmaya çalışacağım.

Kısmet açma duası nedir? Kısmet açmak için hangi dualar okunmalıdır? Kısmetimi nasıl açarım? Kısmetim neden kapalı? Kısmet açma vefki ne işe yarar?

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki; ben kısmet açma büyüsü yapmıyorum. Büyü dinimizce haram kılınmıştır. Benim medyum olarak yaptığım, sizlerin kısmetinizi açmak için gerekli olan duaları etmenizi sağlamak ve kısmet açma ile ilgili kısmet açma vefklerine yardımcı olmaktır.

Aşk İçin Kısmet Açma – Sevgili İçin Kısmet Açma – Evlilik İçin Kısmet Açma

Kısmet açma duaları veya kısmet açma vefkleri kişiye özel olarak yapılan işlemlerdir. Her kişinin enerjisi ve hayatı farklı olduğundan herkese ayrı olarak medyum olarak kısmet açma işlemleri yapılır. Kısmet açma vefkleri veya kısmet açma duaları oldukça etkili yöntemlerdir. Allah’ın da izniyle beraber medyumun yazdığı ve önerdiği kısmet açma dualarını ve kısmet açma vefklerini verimli kullanırsanız başarıya kısa zamanda ulaşabilirsiniz. İşinin uzmanı medyum ve ünlü medyum olarak sizlere bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım. Şimdi de iş için kısmet açma konularına değineceğim.

İş İçin Kısmet Açma – Para İçin Kısmet Açma

İş hayatı için kısmet açma, iş için kısmet açma, iş bulmak için kısmet açma gibi sorulara cevap vereceğimiz bu bölümümüzde sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

İş hayatında çok farklı parametreler iş bulmanız konusunda size destek olacaktır. Size, mühendis olmadığınız halde bir firmada mühendis olarak çalışma olanağı tabii ki de sunmayacağız. Ama her şeyi yapıyor ve yine de iş hayatında kısmetim açık değil diyorsanız bu konularda size yardımcı olabiliriz. İş için kısmetinizi açmak için, istediğiniz işe girme konusunda istekli olmalı ve buna gönülden inanmış olmalısınız.Gerisinde ise medyum tarafından önerilen kısmet açma dualarını ve kısmet açma vefklerini uygun olarak medyumun önerdiği şekilde icra etmelisiniz.

Genel olarak;

Kısmet açma duaları veya kısmet açma vefkleri kişiye özel yazıldığından dolayı derdinize uygun olarak medyum tarafından yazılmalıdır. Bazı sitelerde sanki herkesin aynı dedi varmış gibi genel dualar konularak iş bitirilmeye çalışıyor. Böyle sonuca varan kişi sayısı nerdeyse sıfırdır dostlarım. İşinin uzmanı medyum, en iyi medyum sayesinde bu dertlerinizden kısa zamanda kurtulacaksınız.

Diğer yazılarımda görüşmek dileğiyle. Saygılarımla.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir