Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
Çarşamba , Ekim 18 2017
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / HİZMETLERİM / AYIRMA VE SOĞUTMA BÜYÜLERİ

AYIRMA VE SOĞUTMA BÜYÜLERİ

AYIRMA VE SOĞUTMA BÜYÜLERİ

Aşağıdaki yazımda, ayırma ve soğutma büyüleri, etkili soğutma büyüleri, soğuma büyüsü, etkili ayırma büyüsü, ayırma ve büyüsünü bozma konuları hakkında bilgiler vereceğim.

AYIRMA VE SOĞUTMA BÜYÜSÜ NEDİR?

Ayırma ve soğutma büyüleri, genel anlamda birlikte yaşayan ve ayrılmak istemeyen çiftlerin birbirlerinden ayrılmaları, soğumaları veya uzaklaşmaları amaçlarıyla yapılan büyülerdir. Normalde ortada hiçbir şey yokken aniden, çiftlerden birisi ortada hiçbir neden yokken uzaklaşır. Yapılan her hareket onu rahatsız eder. Daha sonraları ise tartışmalara ve dolayısıyla uzaklaşmalara ve ayrılmalara sebep olur.

Her şey yolunda giderken bir anda sevgiliniz veya eşiniz sizden nedensiz yere uzaklaşıyor veya ayrılıyorsa, bunun nedeni, kişinin “Ayırma ve Soğutma Büyüsü” etkisi altında olması olabilir. Bu büyü diğer büyüler gibi eşlerden birisi tarafından bilinçli olarak yapılabileceği gibi üçüncü şahıslar tarafından da yapılabilir.

Bu büyülerin haklı sebeplerle kullanıldığı yerler de vardır. Örneğin; eşiniz veya sevgiliniz başka bir kişiden hoşlanıyorsa, ondan ayrılması ve soğuma için “Ayrılık ve Soğutma Büyüsü” kullanılabilir. Başka bir örnek ise; nikahlı eşiniz başka bir kişiyle ilişki kuruyorsa ve siz ailenizin dağılmasını önlemek istiyorsanız, yine “Ayırma ve Soğutma Büyüsü”ne ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak büyünün Allah katında günah olduğunu unutmayalım.

SOĞUMA BÜYÜSÜ

Kişinin birlikte olduğu, ancak; ilişkinin doğru ve olmaması gerektiğinin düşünüldüğü durumlarda son derece etkili olan bir yöntemdir. Birlikte olduğunuz kişi sizden değil, siz bu kişiden soğumuş olursunuz, gerçekte katlanması zor bir durumdur. Hayatını mantıklı olarak yaşayan, aşk ve sevginin körü körüne olmaması gerektiğini düşünen mantıklı insanların tercih ettiği bir yöntemdir.

ETKİLİ SOĞUTMA BÜYÜLERİ

İster erkek, isterse kadın olsun, kişinin kendinden soğuması ve uzaklaşmasını sağlamak, kendisinden bağları tamamen gönül rızasıyla koparmak amacıyla yapılan büyülerdir. Büyü yapılan kişi, neredeyse dili tutulmuşcasına konuşmamak ister, karşısındaki kişiye hiç tepki gösteremez, sanki onun emrine girmiş gibi her söylediğini kabul eder. Her söyleneni kabul ettiği gibi aynı zamanda da bu kişiye karşı hiç bir şey hissetmez, sanki hiç tanımıyormuş gibi… Zaten büyünün hedefi bu amacı taşır. En etkili büyü çeşitleri arasında yer alır.

Bu büyüler cinsellikten soğutma büyüsü, aileden soğutma büyüsü, erkeği soğutma büyüsü, evden soğutma büyüsü,  işten soğutma büyüsü, içkiden soğutma büyüsü, kocayı soğutma büyüsü, kendinden soğutma büyüsü, kadından soğutma büyüsü şeklinde yapılır.

AYIRMA ve SOĞUTMA BÜYÜSÜNÜ BOZMA

Büyü kişinin iradesine, isteği dışında etki ettiği için bozulmadığı takdirde istenilen yönde hareket etmesini sağlayan manevi bir baskıdır. Soğutma büyüsünü bozma çalışmaları her büyüde olduğu gibi Ayet-i Kerimeler ve Dualar aracılığıyla olur. Büyünün yapılış yönteminde cinler kullanılmışsa bu kötü niyetli suflî cinlerin bu görevlerinden uzaklaştırılmaları gerekir. Aksi takdirde büyü tamamen bozulmamış olur ve bir süre sonra aynı etkiyi göstermeye devam eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir