Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
Cumartesi , Ekim 21 2017
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / HAKKIMDA / ZİYARETÇİ YORUMLARI

36 Yorumlar

  1. Yaklaşık 2 sene önce eşim ve çocuklarımla bazı sorunlar yaşamaya başladık. Evde temizlik yaparken düğüm yapılmış iplikler buldum ve bunların ne olduklarını merak ederek araştırmaya başladım. Bi yakınımızın tavsiyesiyle hocamla tanıştık ve Allah ondan bin kere razı olsun işimizi kısa sürede çözdü ve gayet mütevazi bir tavırla para teklifimi reddetti. Allah razı olsun hocam. Sayenizde ailem artık daha huzurlu. Bir yuvayı dağılmaktan kurtardınız. Allaha emanet olun.

  2. Hocam Allah sizden razı olsun. Dar günümde yanımda oldunuz ve neredeyse bedava işimi yaptınız. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah bin kere razı olsun. İnşallah diğer insanlar bu yorumu görürler ve nasıl mübarek bir insan olduğunuzu anlarlar. Saygılarımla hocam.

  3. İzzet Yurtsever

    Uzun süredir iş arıyodum ve bi kısmetsizlik olduğunun farkındaydım. İnternete girdim ve gerçekten inanabileceğim bi medyum aramaya başladım. Çok fazla sayfa dolaştım ama sonunda hocama gelmeye karar verdim. İyi ki gelmişim. O olmasa kimbilir beni nasıl dolandırırlardı. Allah razı olsun. Kısmet açıcı dualarımızla beraber Allaha yalvardık ve bunu kalpten istedik. Hocam olmasa kimbilir ne hallerde olurdum. Hocam kesinlikle tavsiyemdir. Pişman olmazsınız.

  4. Merhabalar. Önceleri insanları anlamakta güçlük çekerdim ama sonra aşık oldum ve anlamaya başladım. 3 sene önce birine aşık oldum ama aşkım karşılıksızdı. Kendime aşık etmenin yollarını ararken hocama rastladım. Çok teşekkür ederim hocama beni dinledi, problemi anladı ve çaresini buldu. Onunla tanışmadan önce böyle şeylere inanmazdım ama hocam bütün inançlarımı yıktı 🙂 Demek ki büyü varmış çözümü hocammış. Allah razı olsun iyi niyetli hocamdan.Medyum camiasının kralısın hocam.

  5. Hocamla tanışmamız 5 sene öncesine gidiyor. Sevgilimle ayrılmıştık ve tabiri caizse ellerimde çiçeklerle kalmıştım. İnternette en iyi medyum araştırırken hocamın sayfasına denk geldim ve yazılarını okudum. Beni çok etkiledi. Hemen iletişime geçerek buluştuk ve derdimi anlattım. Sağ olsun büyük bir dikkatle dinledi ve kız arkadaşıma büyü yapıldıgını anlattı. Hocamın talimatlarını uyguladım ve diğer medyumların verdiği süreden çok kısa bir sürede amacıma ulaştım. Şu an sevgilimle evliyiz. Allah herkesi sevdiğine kavuştursun. Allah sizden razı olsun hocam. Benden bir öneri isteyenler için hocamı kesinlikle tavsiye ediyorum. Kesinlikle pişman olmazsınız.

  6. Ayşin Çakır

    Burada yapılan yorumlar gerçek mi? Güvenilir medyum arıyorum ama bulamıyorum. Birisi bana bilgi verebilir mi?

    • Kesinlikle inanabilirsiniz. Ben hiçbir sorun yaşamadım. Hocam işinde çok iyidir.

    • Hocama kesinlikle güvenebilirsiniz. Aşk büyüsü yaptırdım ve dolandırıcı medyumlara karşı kesinlikle tavsiye ederim. İnşallah istediğinizi alabilirsiniz ve ben hocamın ilmine kesinlikle güveniyorum.

  7. Hocam bağlama büyüsü yapan medyumlar arasında senden iyi olamaz 🙂 Allah razı olsun. Sayenizde sevdiğim çocukla aramız çok iyi. Nişanlandık ve evlenicez. Çok mutluyuz. Hepsi sizin sayenizde. Önceleri şüphem vardı ama tamamen güvenilir medyum olduğunuz belli oldu. Tüm sevenlere tavsiye ediyorum 🙂

  8. Hocamla ebced ilmi üzerine çalışmalar yaptık. Çok ilgili ve bilgili birisi. Daha önce sahtekar medyum tarafından dolandırıldıktan sonra hocamla tanışmam büyük şans oldu. Allah razı olsun hocamdan. Herkese tavsiye ederim. Tüm konularda yardımcı olabilecek bir seviyede. Tüm dertlerinizden kurtaracaktır.

  9. Anıl Pilavcı

    Hocam Allah sizden razı olsun. Başımdaki büyük beladan kurtardınız. Gittiğim tüm medyumlar sadece paramı almak üzerine konuşmalar yapıyordu ama siz tamamen sonuç odaklı çalışmalar yaptınız. Güvenilir medyum arayanlar için bulunmaz nimetsiniz. İstanbul medyumlarından bir numarasınız. Çok teşekkür ederim.

  10. Sayenizde büyük bir beladan kurtardım kendimi. Büyü bozma konusunda sizden iyisi evliyadır hocam 🙂 Allah razı olsun. En iyi medyum sizsiniz. Medyum fiyatları konusunda çok çaresizdim ama sayenizde uygun fiyata halletmiş oldum. İşleriniz bol olsun hocam. Gerçek medyum arayanlar mutlaka size gelmeli

  11. Son birkaç aydır maddi konularda sıkıntı yaşamaya başlamıştım. Ne kadar dua varsa ettim ne kadar vefk varsa yazdırdım. Bunlardan maalesef sonuç alamadım. Günden güne kötüye giden durumuma bir çare bulmak zorundaydım. Maddiyatla doğru orantılı olarak her şey kötüye gitmeye başladı eşimle kavga etmeye başladım. Kiramı ödeyemez oldum. Buna bir çare bulmak zorundaydım. İnternet üzerinde yapmış olduğum araştırmalar sonucunda hocamla tanıştım ve kendisine bu konudan bahsettim. Çalışma sonucunda 3 haftalık bir sürede sonuca ulaştık. Şimdi işlerim yolunda ve maddi durumum düzeldi. Eşimle mutluyum medyum hocama çok teşekkür ediyorum. Güvenilir medyum olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.

  12. Almanya’dan yazıyorum. Almanya’da medyum bulmak gerçekten zor iştir. Burada bir çok sahte medyum var ve bizden işlemler için son derece yüksek fiyatlar istiyorlar. 15.000 euro isteyen hocalar var. Maalesef ben bunlardan 4 tanesine 7.000 euro para kaptırdım. Medyumlara karşı oluşan ön yargımı hocam kırdı, hem daha ucuza hem de etkili bir bağlama büyüsü ile giden sevgilimi bana gerdi döndürdü. Allah razı olsun hocam.

  13. Kötü giden iş hayatımı düzene sokmak için hocama başvurdum. Yazmış olduğu iş vefki sayesinde kısa zamanda aradığım işe kavuştum. İşleriniz yolunda gitmiyorsa hocama kesinlikle başvurun. İşinin uzmanı birisi. Ayırma büyüsü bozma için de başvurucam hocam bekleyin 🙂

  14. Ahmet Üzülmez

    Başımdan geçenleri halledebilmem için medyum arayışındaydım. Güvenilir medyum ararken sizi buldum. Ücretsiz yapan medyum olarak gerekeni yaptınız hocam. Allah razı olsun. Tedavimiz devam ediyor ama şimdiden gayet memnunum. İşin sonunda her şey düzelcek inşallah. Hayırlı işler olsun

  15. Medyum fiyatları bakımından en uygun medyumlardan birisidir hocam. Allah razı olsun. İşsiz olduğumdan indirim talep ettim ama hiç ücret almadı. Dualarım seninledir hocam Allah razı olsun.

  16. Kocamla olan ilişkilerimden dolayı üzerimde büyü mü var diye googleda medyum ararken hocamı buldum. Ücretsiz bakım yapması dolayısıyla onu seçtim. Sonradan da tedavi süreci çok iyi gitti. Kocam ve çocuklarımla çok mutluyum. Çok sağolun hocam.

  17. Esra Sinanoğlu

    İşlerimin ters gitmesi beni şüphelendiriyordu. Bende üzerimde büyü mü var diye bakım yapan medyumları araştırdım. Ama her medyuma güvenilmiyor. Allah bizi hocamla buluşturdu ve ücretsiz bakım yaptı. Çok güzel bir tedavi süreci geçirdik ve şu an kurumsal bir firmada iyi bir maaşa çalışıyorum. Herkese tavsiye ederim.

  18. Bi tanıdığımız vasıtasıyla hocamızla tanıştık. Daha önce papaz büyüsü bozdurmak için başvurmuş. Aynı sorun bende de vardı ve referans olunca hemen hocama gittik. Allah razı olsun papaz büyüsü bozma konusunda diğer dolandırıcı medyumlardan(!) çok çekmiştik. Ama hocam sayesinde papaz büyüsünden kurtulduk. Hocama güvenimiz sonsuz.

  19. Anadolu yakasında medyum ararken hocamı bulduk ve büyük bir sorunumuzdan bizi kurtardı. Kısmet büyüsü konusunda daha iyisini görmedim. Tamamiyle güven veren medyum.

  20. Kocam akşamları evde durmamaya ve benimle ilgilenmemeye başladı. Kocamı eve bağlamak ve evliliğim kurtarmak istiyordum. Kocayı eve bağlama büyüsü sayesinde evliliğim kurtuldu. Daha iyi bir hayatım var artık. İnşallah böyle gider. Allah razı olsun hocamdan.

  21. Almanyadan medyum ararken güvenilir medyum olarak arttım. Hocamla konuştuk anlaştık karara vardır. Başımızdaki belalardan kurtulduk çok şükür. Büyü bozma konusunda hocamın üstüne medyum tanımıyorum. Allah razı olsun.

  22. Beni bir anda terk eden sevgilimin neden böyle yaptığını araştırıyordum. O kadar yalvarmama rağmen geri dönmüyordu. Bir arkadaşımdan büyü olabileceğini öğrendim. Daha önce medyumlarla çalışan bir arkadaşımdan burayı öğrendim. Sitedeki yazıları yorumları okudum ve karara vardım. Hoca ücretsiz bakım yapan medyumlardan biri olduğu için bakım ücretine para almadı. Problemi öğrendikten sonra tedavi sürecine başladık. Sevgilimin üzerinde büyü varmış. Hocamla yaptığımız tedavi sürecinde problemi hallettik. Şimdi mutlu beraberliğimiz kaldığı yerden devam ediyor. Sevgilisi bir anda kaçıp giden varsa hocaya başvursun. Pişman olmazsınız. Tavsiye edilen medyum listenize ekleyin 🙂

  23. Kardeş ülke Azerbaycan’da medyumluk bir durum oldu ve arayışa koyulduk. Bizim oralarda dolandırıcı fazla olduğundan dolayı Türkiye’deki medyumları aramaya başladım. Bir şekilde bu siteyi buldum ve iletişime geçtim. Bakım sürecinden sonra büyü bozma tedavisi başladı. Burada sıkıntısı olan herkese güvenilir medyum olarak hocayı tavsiye ediyorum. İnşallah tüm sorunları olanlar bundan kurtulur.

  24. Cevdet Sinanoğlu

    son 1 senedir iş arayışlarım ve özel hayatım sürekli sıkıntı içindeydi. üzerimdeki negatif etkiyi atamıyordum. kesin bir şey vardı ama ne olduğunu anlamıyordum. acaba nedir diye internette gezinirken bu siteye rastladım. yazıları okumaya başladım. üzerimde büyü olabileceğini düşünüp hocayla iletişime geçtim. zaten ücretsiz bakım yapıyormuş. şansımı deniyim dedim. hoca büyü var dedi. kısmet kapatma büyüsü yapılmış. 1 ay içinde bütün sıkıntılarım geçti. şimdi çok iyi bir şirkette çalışıyorum ve güzel bir ilişkim var. böyle durumlara geri dururdum ama neden sonuç ilişkisine bakınca çok güzel şeyler oldu. çok teşekkürler

  25. Hocam kesinlikle işini çok iyi yapanlardan. Her mesleğin çürük elmaları mevcut. Özellikle medyum sektöründe çok fazla dolandırıcı var. Ama hocama kesinlikle güvenebilirsiniz. Zaten güvenilir medyum olarak aratıldıgında ondan iyisi şamda kayısı 🙂 Herkese tavsiye ederim.

  26. Herkes memnun anlaşılan. Memnun olmayan birileri varsa neden memnun olmadığını yazarsa ona göre başka hocaya bakalım. Büyü bozdurmak istiyoruz ama düzgün medyum bulamadık. Herkes dolandırıcı olmuş memlekette.

    • Hamdi bey hiç pişman olmazsınız emin olun. İşini çok iyi yapan güvenilir bir medyum. Gözünüz arkada kalmasın. Ben cin musallatından mağdurdum ama hiçbir problemim kalmadı. Allah hocamızdan razı olsun.

      • Hayri Bey Selamunaleyküm. Sizin işlem ne kadar sürdü acaba? Benim de bir akrabam bundan şikayetçi. 2 kere dolandırıldık çok paramızı aldılar. Sütten ağzımız yandı yoğurdu üfleyerek yiyoruz maalesef.

        • Sümeyye Hanım Aleykümselam. İşlem toplamda 1 ay sürdü ama biz yavaş ilerlemeyi tercih ettik. Hocam emin adımlarla ilerledi ve kısa sürede iş çözüldü. Zaten ilk seanstan sonra belirgin düzelme vardı. Ondan sonra daha hızlı iyileşme oldu. Biz de dolandırıldıktan sonra hocamla tanışmıştık. Çok sağolsun diğerleri gibi işini bilmez değildi.

  27. Sevdiğimi bana vermek istemediler ben de inat ettim ve her yolu denedim. Medyuma geleceğimi hiç tahmin etmezdim. Bi tanıdık vasıtasıyla hocamı buldum ve değişik işlemler yaptı. İçeriğini bana söylemedi 🙂 Güvenilir insanmışsın hocam. Düğünüme bekliyorum 🙂

  28. İşlerimin yolunda gitmemesinden dolayı intiharın eşiğine gelmiştim. Kısmetimin acilen açılması ve para kazanmam gerekiyodu. Kısmet açma büyüsü için birisini ararken hocamla karşılaştım. İlgisi ve bilgisiyle beni kendine hayran bıraktı. Ücretsiz yaptığı bakım sayesinde sorunumu çözdü ve çok düşük bir ücrete (diğerleri neredeyse 3 katı fiyat söyledir) problemi halletti. İşlerim giderek büyüyor. 2 kişi çalıştırdığım yerde şimdi 10 kişiyiz. Allah razı olsun

  29. Uzun yıllar bana yapılan büyü’den çok çektim.Çok güzel bir firmam vardı kazancım iyi idi.5 Yıl önce işlerim cok azalmaya başlamıştı.Tersine giden işlerimden dolayı iflas ettim.Kendi ailemle kavgalar yaşadım.Bu süreçte en az 10 tane medyum hoca’ya gittim. Büssürü para harcamama rağmen hiçbir sonuç alamadım.Şükürler olsun ki bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine hocamla tanıştım ve bütün büyüleri üzerimden kaldırdı.Kurtuldum.Şükürler olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir