Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / HAKKIMDA / NEDEN FARKLIYIM?

NEDEN FARKLIYIM?

Selamunaleyküm,

Medyum dünyası çok farklı bir camiadır. Türlü türlü insanı içinde barındırır. Bunlardan bazıları gerçekten medyum olarak doğmuş kişilerdir. Ama gelin görün ki her işte olduğu gibi burada da insanların manevi duygularını sömürerek maddi kazanç elde eden insanlar vardır. Bunlara sahtekar diyoruz. Onları bu piyasadan temizlemek ve insanlara sağlıklı bilgiler vermek başta benim olmak üzere hepimizin görevidir.

Bana Nasıl Güveneceksiniz?

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Ben sizin işinizi şu güne kadar hallederim demiyorum. O benim değil ALLAH’ın elindedir. Derdi veren de alan da odur. Ben sadece O’nun bana verdiği yeteneklerle aracı olabilirim. Diğer medyumlar gibi sizden ilk başta ücret talep etmiyorum. Bu benim doğama aykırı. Ben sizlere iyi hizmet vererek dertlerinizden kurtulmanızı istiyorum. İlk düşüncem budur. Sıkıntınıza göre tedavi başlatarak iyileşme sürecine girerken ücret talep ediyorum. Daha sonra ALLAH’ın dediği olduğu için eğer hastada veya şifa bekleyen kardeşimizde düzelme olmazsa paranızı iade ediyorum.

Ücret Ne Kadar?

Ben sizinle ücret konuşarak can sıkmak istemiyorum ama benim de herkes gibi yaşamımı devam ettirebilmem için paraya ihtiyacım var. Sadece kendime yeten kadarını kabul ediyorum. Ayrıca durumu olmayan kardeşlerimize hayır duası karşılığı ücretsiz medyumluk hizmeti veriyorum. Tek istediğim sizlerin iyi olması, sağlıklı ve huzurlu olması. Bu meseleyi özel olarak konuşarak 2 taraf için de en uygun olanı kararlaştırabiliriz.

ALLAH’ın bereketi üzerinize olsun. Saygılarımla…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir