Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / HAKKIMDA / BEN KİMİM?

BEN KİMİM?

En iyi Medyum kendi ilmi ve bilimsel çalışmalarımı ve yıllarca okuyarak ve çalışarak edinmiş olduğum tecrübeleri sizlerin daha rahat, daha huzurlu, daha mutlu ve daha zengin bir yaşam sürmesi için sizlerle paylaşmaktayım.

İnsanların şansızlıklarının, kısmetsizliklerinin, fakirliklerinin, içindeki kötü enerjisinin, içlerindeki sıkıntıların bütün olayların bir sebebi vardır. Ben Medyum Hoca olarak bu sebepleri buluyorum ve onlara uygun tedavilerle ve yüce yaratıcımız ALLAH’ın izniyle tüm dertlerinize çare oluyorum. Sizleri şer kaynaklı olaylardan kurtarıyorum. 30 yılı aşkın süredir bu işin içinde olan medyum olarak tüm dertlerinize çare oluyorum. 30 senedir aynı yerde oturuyorum ve hattımı hiç değiştirmedim. Bu sizlerin güvenini sağlamada zaten önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca tamamen benim medyumluk hizmetimden yararlanan kişilerin yaptığı yorumlarda insanları çabucak eski sağlıklarına kavuşturduğuma ve tüm şer odaklı kaynakların yok olduğuna şahitlik edebilirsiniz.

Diğer medyumlara baktığınızda haklarında sürekli şikayetler olduğuna dikkat etmişsinizdir. Benim hakkımda en ufak bir şikayet yoktur. Memnun olmayanların ücretlerini zaten iade ediyorum. Bu kadar da kendime güveniyorum. Hatta durumu olmayanlara ALLAH rızası için hizmet verdiğim çoktur. Yeter ki insanlar şer odaklı soyut alemden gelen yaratıklardan uzak dursun ve rahat bir hayat sürsün. Ben tüm bunları yaparken yüce rabbim zaten bana yapılan iftiraları def etmemde yardımcı oluyor. Çok şükür…

Medyumluğun okulu veya kursu yoktur. Yaradılıştan gelen bir şeydir. ALLAHıma binlerce şükür ki beni böyle bir yetenekle yarattı. Ben de bu yeteneğimi insanların iyiliği için kullanarak faydalı bir insan olmaya çabalıyorum. Sahte medyumlara kulak asmayınız. Parasını önceden isteyen medyum kılığındaki sahtekarlara kulak asmayınız. Gelin önce beraber çalışalım. Sonuç alamazsanız zaten paranızı iade ediyorum.

ALLAH hepinizin gönlüne göre versin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir