Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / FAL / Su Falı

Su Falı

Su Falı Nedir? Su Falına Nasıl Bakılır?

Su falı, tarot veya kahve falına benzemeyen bir fal türüdür. Daha detaylı ve daha dikkatli olunması gerekir. Su falı, diğer fal türlerinden daha zorludur ancak daha doğru sonuçlar verir. Su falına bakan medyum, kalbi temiz ve tam anlamıyla inançlı olmalıdır. Kalbi açık olmayan kimseler su falına bakamazlar. Su gibi temiz ve berrak kalbe sahip bir medyum tarafından bakılmayan su falları, suyu kirletir ve doğru sonuçlar göstermez. Su falına bakan medyum, ayet, esma hadimi veya hüddam yoluyla bu işi gerçekleştirir. Su falında, falına bakılacak kişinin suyu kendisi doldurması şartı aranır. Su bir bardağa veya tasa konularak hazır edilir. Diğer fallarda olduğu gibi niyet edilerek işleme başlanır. Medyum, su falı konusunda ne kadar iyi ise ve ne kadar konsantre olmuş ise o kadar kısa süre sürede fal sonuçlanır. Medyumun kafasının dağılmaması bu sürede çok önemlidir. Farklı şeylere odaklanırsa su falında başarısız olabilir ve tekrar odaklanana kadar zaman kaynı yaşanır. Sessiz bir ortamda yapılması daha makuldür. Ses olmadığı için dikkatini de ona göre toplayacak ve kısa sürede sonlandıracaktır. Bu yüzden sessiz ve ışığın çok olmadığı (sadece mum ışığı daha iyidir) ve medyumun dikkatini dağıtacak bir şeyin bulunmadığı yerlerde su falına bakılması daha uygundur. Medyum, su konulan tasa veya bardağa gözünü kırpmadan dikkatlice bakar ve suyun içinde şekiller belirmeye başlar.

su falı,su falı nedir,su falına nasıl bakılır,su falı bak,su falı baktıranlar,su falı duası,su falına bakan medyum,su falına bakan falcı,su falına bakan hoca,en iyi su falı medyum

Su falına bakarken titreşimlere göre yorumlamalar yapılır. Bunu yorumlayamayacak insanlar sizleri sadece yanıltır. Vakit ve nakitten oluşan kaybınız da üzerine eklenir. Su falına bakarken suyun içerisindeki her bir titreşime ayrı ayrı anlam verilir. Her birinin anlamı farklıdır. Su falına herkes bakamaz ve su falına bakmak isteyenlerin, su falına çok iyi bakan birisinden el almaları gerekir. Çalışmayla öğrenilecek bir durum değildir. Birinden el almış olmak çok önemlidir. Zaten el aldıktan sonra gerekli okumaları ve bir takım çalışmaları yapması gerekir. Bu bir sanattır ve ilmik ilmik dokuyarak öğrenilir. Her su falı bakıyorum diyene inanmamak gerekir.

Su falına bakarken dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Bunlar;

  • Su falına bakacak kişinin kalbinin temiz olması ve bunu yapan birisinden el alması zorunludur. Ayrıca el alsa bile kendini ilmi çalışmalarla geliştirmesi gerekir. Diğer türlü basit ve eksik bir fal bakımı olur. Bu da istenmeyen bir durumdur. En iyi şekilde su falına bakılması herkes için daha iyidir.
  • Medyumun yoğunlaşması için gerekli ortamın kurulması şarttır. Dışarıdan gelebilecek ses ve fiziksel darbelere karşı korunaklı olmalıdır. Sonuçta konsantrasyon önemlidir ve dikkatin dağılmaması gerekir. Su üzerinde oluşan titreşimleri doğru yorumlayabilmek için bunlar önemlidir.

Gerekli ortam hazırlanmışsa eğer, su falına başlanabilir. Eksik sonuçların veya sahte yorumların önüne geçmek için, ya referans verilen bir medyuma gidin, ya da güvendiğiniz medyumlara başvurun. Ancak her medyumun su falı bakamadığını aklınızdan çıkarmayın. Zaten size referans veren kişi güzel sonuçlar almışsa, aynı güzel sonuçları sizin de almanız olasıdır. Suya bakarak doğruları söyleyen birisine ne kadar daha şüpheli yaklaşabilirsiniz ki?

Su falınıza baktırmak istiyorsanız iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir