Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / BÜYÜ / Resimle Ayırma Büyüsü

Resimle Ayırma Büyüsü

Resimle ayırma büyüsü  (Fotoğrafla Ayırma Büyüsü) kişilerin fotoğrafları (resimleri) kullanılarak yapılan kara büyü çeşitlerinden biridir. Bu büyü de ayrılması istenen kişilerin fotoğrafları alınarak bunlar üzerinde işlem uygulanır ve kişilerin ayrılması sağlanır. Bu büyüyü genellikle sevdiği kadın ya da erkek başkasıyla evlenen kişiler yapmaktadır. Bunun yanında zorla evlendirilen kişilerde eşlerinden kurtulmak için bu büyüyü kullanırlar. Resimle ayırma büyüsü, kara büyüler sınıfındadır. Bazen iyi niyetli olarakta kullanılarak ak büyü sınıfında da yer alır. Kocasından sürekli dayak yiyen bir kadın bu büyüyü kullanarak çekmiş olduğu çileden kurtulabilir. Ayırma ve soğutma büyüleri arasında yer alan resimle/fotoğrafla ayırma büyüleri bazı kişileri yaşadıklarından kurtarırken, kötü niyetli kişiler tarafından yapılanlar ise güzel günlerin sona ermesine sebebiyet verir. Bu büyüleri yaparken dikkatli olunmalıdır. Çok güçlü büyüler arasındadır ve resimle ayırma büyüsü yapan medyum güçlü ise etkisini kısa zamanda gösterir.

Resimle Ayirma Duasi,Resimle Ayırma Büyüsü,Resimle Ayırma Büyüsü Belirtileri,Resimle Ayırma Büyüsü Duası,Resimle Ayırma Büyüsü Etkileri,Resimle Ayırma Büyüsü Fiyat,Resimle Ayırma Büyüsü Fiyatları,Resimle Ayırma Büyüsü Fiyatı,Resimle Ayırma Büyüsü İletişim,Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur,Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır,Resimle Ayırma Büyüsü Nedir,Resimle Ayırma Büyüsü Tarifi,Resimle Ayırma Büyüsü Varmı,Resimle Ayırma Büyüsü Çeşitleri,Resimle Ayırma Büyüsü Örnekleri,Resimle Ayırma Büyüsü Ücret,Resimle Ayırma Büyüsü Ücreti,Resimle Ayırma Büyüsü Ücretleri,Resimle Soğutma Büyüsü,Resimle Yapılan Ayırma Büyüsü,Resimle Ayırma Büyüsü Yapan Medyum,Resimle Ayırma Büyüsü Bozan Medyum,Resimle Soğutma Büyüsü Yapan Medyum,Resimle Soğutma Büyüsü Bozan Medyum

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle resimle/fotoğrafla ayırma büyüsünün neden yapılacağı konusunda emin olunması gerekir. Bu büyü neden ve kime yapılacak tamamen karar verilmelidir. Sonrasında bunu işini bilen, güvenilir ve gerçek medyumlara yaptırmak daha sağlıklıdır. Resimle ayırma büyüsünü yapabilmek için, öncelikle ayrılması istenen kişilerin bilgileri istenir. Bu bilgiler medyum tarafından alınır. Genelde bu bilgiler; kişilerin isimleri, anne isimleri ve doğum tarihleridir. Ayrıca bir şey istenirse bunlar en başta belirtilir. Alınan bilgiler fotoğrafların üzerine yazılırlar. Daha sonra bu fotoğraflar halka halinde dizilmiş 7 adet kırmızı mumun ortasına konur. Bu işlemlerden sonra yapan kişi tarafından, yapılış amacına uygun olarak ermenice veya süryanice sözler söylenir. Devamında ise fotoğraf ortasından 2’ye ayrılacak şekile paslı ve demir bir makasla kesilir. Tekrardan mumlardan oluşan dairenin içine konur. Burada yine amacına uygun olarak ermenice veya süryanice sözler söylenir. Bu işleme ortalama olarak 1 hafta devam edilir. Bu büyü, kara büyüler kategorisindedir ve yapıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Kişiler yavaş yavaş birbirinden soğur ve gereksiz tartışmalara girerler. Resimle/fotoğrafla ayırma büyüsü yüzünden bir çok istenmeyen ilişki bitirilmiştir. Bunların arasında, yapan kişinin niyetine bağlı olarak birbirini seven çiftler de ayrılarak bu büyüden nasibini almış olur. Kul hakkına girmemek ve bunun günahını çekmemek için böyle ilişkiler için bu büyülerin yapılması çok doğru değildir.

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Resimle/fotoğrafla ayırma büyüsünü bozmak için, yine aynı çiftin bilgilerine ve fotoğraflarına ihtiyaç duyulur. Bu sefer tam tersi bir işlem uygulanması gerekir. Öncelikle bu kişilerin fotoğrafları kesilir ve aynı şekilde 7 adet kırmızı mumun ortasına konur. Burada yine ermenice veya süryanice sözler söylenir. Bunun sonraki işlem ise, ikiye ayrılmış fotoğraflar zerifan mürekkebiyle birbirine yapıştırılır. Fotoğraf tekrardan alınır ve 7 adet kırmızı mumun ortasına konularak ermenice veya süryanice sözler tekrarlanır. Bu işleme 3 gün devam edilir. İşlem sonunda ayrılan çiftler tekrardan barışır ve mutlu bir şekilde hayatlarına devam ederler.

Bu tür büyülerin kara büyü kategorisinde olduğunu ve tehlikeli olduklarını unutmayın. Seven insanları ayırmak büyük günahtır. Allah 2 cihanda da affetmeyeceğini açıkça belirtmiştir. Yapacağımız tüm işlerde hayra koşmamız bizim açımızdan daha yararlıdır.

İnşallah faydalı ve bilgilendirici bir yazı olmuştur. Farklı ilimlerde yazılarım devam edecektir. Öğrenmek istediğiniz ilimler var ise iletişime geçerek sorularınızı sorabilirsiniz. Allah herşeyin hayırlısını versin. Hayırlı günler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir