Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / BÜYÜ / BÜYÜ NASIL YAPILIR?

BÜYÜ NASIL YAPILIR?

Büyü, büyü ile ilgilenen herkesin öğrenmek istediği bir şeydir. Ancak buna herkes vakıf olamaz. Sadece yetkili kişiler büyü konusunda başarılı olabilirler.

Büyü izlediğimiz film ve dizilerdeki gibi saçma ve geçekliği olmayan sözlerle yapılmaz. Allah’ın isimleri ve ayetleri ile yapılır ki bu çok tehlikelidir. Bunun nedeni; büyü yapan insanların Allah’ın isimlerini ve ayetlerini bazen tersten yazarak ve okuyarak, pis mekanlarda zikretmeleri, necis ve haram olan hayvanların kanları ve kemikleri üzerinde söylemeleri ile gerçekleşir. Büyü yapan kişi bunu yaptıktan sonra o güne müvekkil olan sufi cinlere işi devreder. Yanlız unutulmamalıdır ki, Hadis-i şerifte buyurulduğu üzere

“Helake sürükleyen yedi şeyden biri büyüdür.” Buhari

Büyüler yapılış amaçlarına göre kısa süreli, uzun süreli ve ömürlük olabilirler.

Kısa süreli olan büyüler, bir zaman sonra kendiliğinden iptal olur.

Uzun süreli olan büyüler, bir kaç yıl süreyle insan hayatını olumsuz yönde etkiler.

Ömürlük olan büyüler ise; büyü bozulmadığı sürece yani karşı ilahi bir güçler bozulmadıkları sürece hasar vermeye devam ederler.

Büyü yapmada kullanılan çok farklı yöntemler vardır. Ancak temeli aynıdır. Bunların bazıları aşağıda inceleyelim;

  1. Bazı bitkiler, kişinin kullandığı eşyalar veya bu konuda belirlenen sabun, kilit, nohut, şeker v.b. malzemelerle yapılan büyülerdir. Üzerine okunan azimetler sayesinde cinler gelir ve kişinin isteğini yerine getirir.
  2. Kur’anı Kerim‘den bir sûre’nin harfleri tek tek olmak üzere tersten başlayarak yazılır ve üzerine azimet okuyarak cinle irtibat kurar.
  3. Başka bir yöntem ise hayvan kesmektir. Bu genellikle siyah bir hayvandır. Hayvan besmele çekmeden kesiliyor veya boğuluyor. Sonra o hayvanı harabe bir eve veya mekana attırıyor. Çünkü, sufli cinler (şeytanlar) böyle mekanları sever, orada yaşarlar. Sonra da okunan azimetle Cin, istekleri yerine geldiği için artık yapanın istekleri yerine getiriyor.
  4. Diğer bir yöntemde ise herhangi bir kadın ile erkeğin birbirlerinden ayrılmaları, kadın veya erkeği uzaklaşması, annesini babasını kötü göstermek, işini kötü göstermek için yapıyor. Bu karanlık bir odada perdeler ve ışıklar kapalıyken yapılıyor. Tüm bu işleri cünûp iken yapıyor. Hatta bu işleri yaptıran kadın ile zina ediyor. Sonra cinlerin liderine tapınır gibi azimet okuyor. Bu okuma esnasında yanında siyah bir kedi veya kuş beliriyor. Bazen bir ses duyuyor herhangi bir şey görmüyor. Sonra o cin’e emrediyor. Cin‘de isteğini yerine getiriyor.
  5. Kur’anı temiz olmayan şeylerle yazar veya yazdığı Kur’anı yine pislikle siler şeytan o insana gelir, Kur’andan bir ayet veya sureyi adet kanı, idrar v.b. ile yazar.Mısır’da bir büyücüye nasıl başarılı olduğunu sorarlar, “Ben yasin’i bir tabağa yazar sonra o yazıya işer ve aynı sidik ile yazıyı silerdim. Bu şekilde başarılı olurdum” der.Bizimle iletişime geçen bazı kişiler sidik ile büyünün çözüleceğini zannederek eve, kapılara sürülen domuz yağınının sidik ile yıkanarak bozulacağını ifade ediyorlar. Hatta sidik içenler bile oluyor!

Büyüler genelde bu amaçlarla ve yöntemlerle yapılıyor. Üzerinizde büyü belirtileri var ise benimle irtibata geçin ve bu beladan kurtulun. Bu belirtileri “Büyü Belirtileri” sayfasından okuyabilirsiniz. Hayırlı günler.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir