Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / BÜYÜ / BÜYÜ BOZMA

BÜYÜ BOZMA

Büyü sebebiyle soyut varlıkların tesiri altına girmiş kişiyi iyileştirmek için öncelikle etkisi altına girilen varlığın kimliği araştırılır. Sorun bulunduktan sonra tedaviye buna göre devam edilir. Bunda kişinin iradesi ve inancı da çok önemlidir. Yardım istenen medyumun işinin ehli olması ve ne yaptığını bilmesi de tedavide çok önemlidir. Bu yüzden vasıfsız medyumlara gidilerek çare aramak medyumun da hayatını tehlikeye sokabilir.

Medyum, soyut varlığı etkisi altına almaya çalışarak onu etkisiz hale getirmeye çalışır. Bazı durumlarda soyut varlık medyumu etkisi altına alır ve emrini dinlemez. Başka bir yöntem de onu yakmaktır. Bazı durumlarda ailesi de işin içine girerek 2-3 cin daha yakılır.

Günümüzde “iç sıkıntılarının, boğulur gibi olan hallerin, çeşitli şeyler görme ve işitmenin” altında cinler yatmaktadır. Bilimsel olarak bir olay olmadığından dolayı insanlara uyuşturucu vererek bu meseleden kurtulmaları amaçlanır. Ancak bunun bilimsel olmadığı ve yalnızda medyumlarla çözüleceği bellirdir.

Büyü Nasıl Bozulur? yazımda büyüden kurtulma yollarından bahsedeceğim. İnşallah faydalı olur.

Bir Yorum

  1. Hocam, sayenizde üzerimdeki büyüden kurtuldum. Büyü bozma olayında senden iyisi yok. Çok teşekkür ederim ilginiz için. Sizi tüm ihtiyacı olanlara tavsiye edicem. Allah razı olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir