Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
Çarşamba , Ekim 18 2017
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / BLOG / Saç Büyüsü

Saç Büyüsü

Saç Büyüsü Nedir?

Saç Büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Saç büyüsü birçok farklı türü bulunan etkili bir aşk büyüsüdür. Bozulması çok güç büyülerden biri olup zararlı sonuçlar da doğurduğu için “kara büyüler” kategorisinde değerlendirilir. Saç büyüsü etkisi yüksek olan bir aşk büyüsü olarak da bilinmektedir. Saçla yapılan büyüler arasında bozulması zor olan ve zararlı sonuçlar doğrulabilecek kadar etkilidir. Büyü yapılan kişinin istenilen şekilde hareket etmesi, duygu ve düşüncelerinin istenilen şekilde değişmesi sağlanır. Büyü yapılırken büyünün yapılış amacına çeşitli materyaller kullanılır. Büyünün adı genellikle, büyü yapılırken kullanılan materyale göre adlandırılır.  Saç büyüsü yapılırken saç kullanıldığı için saç büyüsü olarak adlandırılır. Saç büyüsü sadece 4 günde etkisini gösteren etkili aşık etme ve bağlama büyüsüdür. Hem çok hızlı tesir gösterdiğinden hem de kolay uygulanabildiğinden en fazla yapılan aşk büyülerinden biridir.Saç büyüsü çok eski çağlardan beri yapılan bir büyü olup çıkış yeri Süryani bölgesidir. Süryani medyumlar tarafından sıkça yapıldığı için yanlışlıkla papaz büyüsü ile karıştırılmıştır. Ancak papaz büyüsü ile kesinlikle taban tabana zıt büyülerdir.Çünkü papaz büyüsü kara bir büyüdür ve kişileri ayırmak için yapılır. Saç büyüsü ise muhabbeti artırma, aşık etme ve kişileri birbirine  bağlama büyüsüdür.

7 tel saç büyüsü,aşk büyüsü saç rengi,aşk için saç büyüsü,bir tutam saç büyüsü,düğümlenmiş saç büyüsü,en etkili saç büyüsü,etkili saç büyüsü,sac buyusu kac gunde tutar,sac buyusu ya vedud,sac teli ask buyuşu,saç aşk büyüsü,saç büyü nasıl yapılır,saç büyüsü,saç büyüsü belirtileri,saç büyüsü bozma,saç büyüsü duası,saç büyüsü etkileri,saç büyüsü etkili midir,saç büyüsü kaç günde etki eder,saç büyüsü nasıl bozulur,saç büyüsü nasıl etki eder,saç büyüsü nasıl yapılır,saç büyüsü nasıl yapılır kadınlara,saç büyüsü ne demek,saç büyüsü ne için yapılır,saç büyüsü ne zaman yapılır,saç büyüsü neden yapılır,saç büyüsü nedir,saç büyüsü niçin yapılır,saç büyüsü tutarmı,saç büyüsü yapanlar,saç büyüsü yapmak,saç büyüsü yaptıranlar,saç büyüsü yapılışı,saç büyüsü yorumları,saç büyüsü çeşitleri,saç büyüsü ücretleri,saç büyüsünde okunan dua,saç büyüsünü bozmak,saç ile aşk büyüsü,saç ile aşk büyüsü tarifi,saç ile aşık etme büyüsü,saç ile büyü nasıl yapılır,saç ile büyü yapılırmı,saç ile yapılan aşk büyüsü,saç ve büyü

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır?

Saç büyüsünün kadın için farklı erkek için farklı uygulama esasları vardır. Bu nedenle bu iki türü ayrı başlıklar halinde incelemekte fayda vardır. Bunlardan birisi; kadın saçı ile yapılan saç büyüsü, diğeri ise; erkek saçı ile yapılan saç büyüsüdür.

Kadın Saçı İle Yapılan Saç Büyüsü

Her şeyden önce kadının saçı “namahrem”dir. Yani birinci derecedeki yakın akrabalar dışında görülüp dokunulması haramdır. Kişi sosyal hayatta en fazla birkaç defa görebildiği ve aşık olduğu kadının saçına nasıl ulaşacaktır? Bu sorunun cevabı çoğu zaman “ev içinden bir destekçi” olmuştur. Evin hizmetçisi, cariyesi, gelini vb bir kişiye ciddi paralar verilerek kadının saçına sahip olunmaya çalışılır. Kadının saçı alındıktan sonra Fatiha suresi 7 defa okunarak saç teline 7 düğüm atılır. Buradaki 7 rakamı Doğu masallarındaki Letrik 7 sayısı değildir. Bilindiği üzere Fatiha suresi 7 ayetten oluşur ve Kuran’ın ilk suresidir. İşte saç büyüsünde saça 7 düğüm atılma sebebi budur. İpe düğüm atılma sebebi sevgilinin her iki cihanda da sağlam bağlarla “bağlandığını” vurgulamak içindir. Bu saç teli temiz bir beze sarılarak saklanır. Dördüncü gece tılsımlı sözcükler okunduktan sonra  kadının düğümlenmiş saçı alınarak toprağa gömülür.Düğüm atılmış saç teli gömülü olduğu yerden çıkarılıp düğümler çözülmedikçe büyü bozulmayacaktır.Saçı alınarak kendisine büyü yapılan kadın, bütün benliği ile erkeğe bağlanmakta ve gözü başka bir şey görmemektedir.

Erkek Saçı İle Yapılan Saç Büyüsü

Saç traşı olan olan erkeğin saçları bir şekilde ele geçirilerek hemen temiz bir beze sarılır. Aynı gün kabuksuz odundan bir ateş yakılarak soğumuş külleri bir kovaya konur. Bu küller ile erkeğin saçları iyice karıştırılarak harmanlama yapılır.Harmanlanan kül ve saç karışımının üzerine 4 gün boyunca tılsımlı büyü sözleri okunur. Bu sözlerin içinde aşık edilecek erkeğin ismi de geçer. Burada eğer büyü yapacak kişi işinin uzmanı değilse saç büyüsü küçük bir iki hata nedeni ile kara büyüye dönüşebilir. Kara büyü ise kişiye ciddi zararlar verebilen büyü demektir. Bu nedenle büyü yapacak kişinin ehil olması çok önemlidir.Dördüncü gecenin sonunda harmanlanan saç-kül karışımı toprağa gömülerek üstü kapatılır. Bu karışım bulunup saçlar ve kül tek tek ayıklanmadıkça büyünün tesiri devam eder. Yani kendisine saç büyüsü yapılan erkek, kendisine büyü yaptıran kadına deli divane gibi aşık olur.

Saç Büyüsü Nasıl Bozulur?

Saç büyüsünün geleneksel yöntemlerle bozulması zor ve riskli bir durumdur. Saç büyüsünün bozulması için koyunların aşık kemikleri ile yapılan bir büyü vardır ki çok uzun zaman almakta, bazen de tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir. Bu uygulama güven vermediği için birçok kişi dini büyü bozma uygulamalarına yönelmektedir.Saç büyüsünü bozan en etkili güç Kur’an surelerini okumaktır. Okunmaları halinde büyüyü bertaraf eden Kur’an sureleri İhlas, Nas ve Felak sureleridir. Bu sureler ayrıca birkaç okumada kolaylıkla ezberlenebilecek kısa surelerdir.

Saç büyüsü ile ilgili sorularınız olduğunda iletişime geçebilirsiniz.

Kontrol

derin bir hoca arıyorum,en iyi medyumlar kimler,güvenilir medyum hocalar,dürüst medyumlar,büyü yapacak hoca arıyorum,hollandada iyi bir hoca arıyorum,hollandada medyum arıyorum,hollanda medyum,hollanda medyumları,hollandada olan medyumlar,hollandada güvenilir medyum,hollandada büyü bozan medyum,hollandada büyü yapan medyum

Hollanda’da Medyum Arıyorum

Hollanda’da medyum arayan insanların, hristiyan bir ülkede yaşamalarından dolayı medyum bulmaları biraz zor oluyor. Ancak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir