Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / BLOG / Medyumların Gizemleri

Medyumların Gizemleri

Medyum Kime denir ?

Medyum, kelime itibariyle latinceden dilimize geçmiş, kelime orjinali ve kelime kökü olarak “Medium” kelimesinden türetilmiştir. Medyum, “ortadaki” demektir. Ortada demek 2 dünya arasında iletişim kurabilen demektir. 2 dünya’dan kastedilen şey ise ruhlar dünyası ve yaşadığımız dünyadır. Biliyorsunuz ki canlılar bir ruh taşırlar. Bu ruh canlı bedenin ölümü ile diğer tarafa göç eder. Ölüm sadece canlının bedeni içindir. Ruhlar her daim yaşamaya devam ederler. Canlılar bedenleri öldükten sonrada ruhlar aleminde yaşamlarını sürdürürler, fakat normal insanlar ruhlar ile bağlantı kuramazlar.

Bunun yanı sıra dünya üzerinde insanların ve diğer canlıların dışında yaşayan, cinler, melekler, şeytanlar bulunmaktadır. Bunlar kolay kolay normal insanlara görünmez ve iletişim kurmazlar. Medyum dediğimiz kişiler dünya üzerinde yaşayan ruhlar, cinler, melekler, şeytanlar ile iletişim kurma yeteneğine sahip özel kişilerdir. Medyum olmak diye bir tabir söz konusu değildir. Çünkü medyum olmak için doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olmanız gerekmektedir. Bu sonradan eğitimle kazanılabilecek bir edinim değildir. Bu yüzden medyumlar özel insanlardır ve bu özellikleri ile diğer insanlardan ayrılırlar.

Çağımızda Medyumluk 

Günümüz gerçek medyumları insanların yaşamlarını kolaylaştırmak, kendi başlarına üstesinden gelemeyecekleri şeyler hakkında insanlara yardımcı olmaktadırlar. Bunun yanında daha eski yıllarda “Kahin” olarak adlandırılan medyumlardan sıkça yardım istenmektedir. Çağımızın en büyük kahinlerinden biri olan Baba Vanga bulgaristan da yaşamış biridir ve gelecek hakkında yapmış olduğu kehanetler bir bir tutmuştur.

Amerikanın ilk siyahi başkanından tutunda, 11 eylül saldırılarına, 2. dünya savaşında hitlerin çekosvlovakyaya saldırmasına kadar bir çok kehaneti gerçekleşmiştir. Böyle bir yeteneğin farkına varan devlet başkanları, gizli servisler Baba Vanga’nın bu yeteneklerinden faydalanmak için yanına gitmişler ve bilgi almışlardır. Medyumlar insanlık adına faydalı işler yapmışlar ve bu faydadan devletler, devlet başkanları, gizli servisler yararlanmışlardır. Hatta bazı ülke liderlerinin ülkelerini medyumlardan aldıkları bilgiler doğrultusunda yönettikleri bile söylenmektedir.

Günümüzde medyumluk genel bir kavram haline gelmiş. Falcılık, büyücülük, kahinlik gibi kavramların hepsi medyumluk ile eş değer tutulur haldedir.

Medyumları Diğer İnsanlardan Ayıran Özellikler Nelerdir ?

Medyumları normal insanlardan ayıran en büyük özellikleri ruhani varlıklar ile iletişim kurabilme ve onların üzerinde etki sahibi olabilmektir. Bunun yanında medyumlar kaybolan eşyalarınızı bu ruhaniler aracılığı ile bulabilir. Duru görü yetenekleri sayesinde olayların altında yatan gizli gerçekleri görebilme yeteneğine de sahiptirler. Çünkü normal insanlar dünyayı 2 boyutlu görürken medyumlar 3. boyuta ulaşabilen ve bunu görebilen kişilerdir. Bunun yanında medyumlar rüyalarında gerçekleşmiş ya da gerçekleşecek olan şeyleri önceden görme yetisini de sahiptirler. Bu sayede yaşanmış olayların çözümünde ya da yaşanacak olayların önlenmesinde insanlara yardımcı olabilmektedirler. Bütün bu yetenekler medyumları diğer insanlardan ayırmak için yeterlidir.

Kontrol

medyum,medyumlar,belçika medyum,belçika medyumları,belçika hoca,belçikada medyum hoca,belçikada medyum arıyorum,belçikada büyü bozan medyum,belçikada vefk yazan medyum

Belçika Medyum Hocalar

Tüm dünyada olduğu gibi Belçika’da da medyum hizmetleri vermekteyim. Teknolojinin gelişmesiyle ve internet kullanımının artmasıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir