Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / BLOG / Medyum Tavsiyeleri ve Medyum Önerileri

Medyum Tavsiyeleri ve Medyum Önerileri

Herkesin ortak şikayet noktası günümüzde güvenilir ve gerçek medyum bulmak, sahtekar medyumların cirit attığı ve insanların hangi medyuma güvenebileceklerini bilemediği bu dönemde bende sizlere yardımcı olmak adına piyasada çalışan güvenilir ve gerçek medyumlar hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı bir yazı yazmak istedim. Bu yazımda piyasada bulunan sağlam ve güvenilir medyumlar hakkında bilgiler bulabileceksiniz.

Günümüzde insanlar medyum tavsiye sitelerine de tam olarak güvenemiyorlar. Bunun nedeni sahtekar medyumların kendilerini övmek ve insanları tuzağına düşürmek için medyum tavsiye sitelerini açmalarıdır. Bu tavsiye sitelerinde kendini övmek ve insanların tuzağına düşmesini isteyen sahtekar medyum, sahte isimler ile kendine methiyeler düzerek, insanların kafasında olumlu bir görüş oluşmasına sebep olmaktadır. Bu medyumlar kendileri birden fazla isimle piyasada iş yapmaktadırlar. Medyum tavsiye siteleri açarak birden fazla medyum hakkında bilgi veriyor gibi görünerek kendi reklamlarını gerçekleştirmektedir.

Bu yüzden bende böyle bir yazı yazarak sizleri medyum tavsiye ve medyum öneri sitelerinin gerçekliği hakkında bilgilendirmek istedim. Umarım bu yazım sizler için olumlu sonuçlar doğuracak ve sizlerin faydasına olacaktır.

Medyumlar ruhlar dünyası ile gerçek dünya arasında bağlantı kurarak insanlara faydalı olmaya çalışan kişilerdir. Medyumluk bir meslek değildir. Medyumluk insana Tanrı tarafından verilmiş bir yetenektir. Medyumluğu meslek haline getirenler bu işi çıkar amaçlı yapan sahtekar medyumlardır. İnsanları tuzağına düşüren bu sahtekar medyumlar onlardan maddi beklentileri doğrultusunda işlem yaptıklarını söylemekte ve hiçbir şey yapmadan insanların paralarını alarak hem maddi hemde umutlarını suya düşürerek manevi zararlar oluşturmaktadır. Bu yüzden insanlar medyum seçimine dikkat etmelidirler. Çalışacakları medyumu seçmeden önce o medyum hakkında bilgiler edinmeli ve ona göre bir çalışma gerçekleştirmelidirler.

Gerçek medyumlar yapmış oldukları çalışmalar ile sahtekar medyumlar ile aralarında ki farkı belli ederler. Gerçek medyumlar dini ve ilmi konularda bilgi sahibi insanlardır. Bunu da web sitelerinde yazmış oldukları yazılardan ve sizlerle olan konuşmalarından anlayabilirsiniz. Bunun dışında gerçek bir medyumu sahtekar medyumdan ayırt etmek için o medyumla daha önce çalışmış olan kişilerinde görüşleri önemlidir. Bu kişiler o medyum hakkında tam ve net olarak doğru bilgileri verecektir.

Medyum Şikayet siteleri ise birbirleri ile rekabet halinde olan medyumların birbirlerini kötülemek amaçlı kurdukları web siteleridir. Kendisine rakip gördükleri medyumlar hakkında şikayet siteleri açan uyanık medyumlar, o medyumları kötülemekte ve herkesin kendilerine yönelmelerini sağlamak amacındadır. Sahtekar medyumların hem medyum tavsiye ve öneri siteleri hem de medyum şikayet siteleri vardır.

Kontrol

medyum,medyumlar,belçika medyum,belçika medyumları,belçika hoca,belçikada medyum hoca,belçikada medyum arıyorum,belçikada büyü bozan medyum,belçikada vefk yazan medyum

Belçika Medyum Hocalar

Tüm dünyada olduğu gibi Belçika’da da medyum hizmetleri vermekteyim. Teknolojinin gelişmesiyle ve internet kullanımının artmasıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir