Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
Cumartesi , Ekim 21 2017
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / BLOG / Makas Büyüsü

Makas Büyüsü

Makas Büyüsü Nedir ?

Makas Büyüsü, yahudi inancına göre yapılan bir büyüdür. Sevenleri ayırmak ya da birleştirmek için kullanılmaktadır. Son derece etkili bir büyüdür. Yanlış yapıldığı takdirde yapanı etkisi altına alan bir büyüdür. Bu yüzden işi bilmeyen kişiler tarafından yapılmaması gerekmektedir. Muhakkak büyünün ritüeli tam olarak gerçekleştirilmelidir. Bu büyü için kullanılacak malzeme bir adet demir makas ve ayrılması ya da birleşmesi istenen kişilerin fotoğraflarıdır.

Makas Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Büyü yapmadan önce birleştirme ya da ayrılması istenilen kişiler için niyet edilerek, makas alınır ve fotoğrafların üstüne konur. Birleştirmek için makas kapalı, ayırmak için ise makas açık şekilde fotoğrafların üzerine konur. Fotoğrafları koyduğumuz yerin üzerine ayırmak için 6 adet beyaz mum, birleştirmek için ise 6 adet kırmızı mum daire şeklinde konulur ve mumlar yakılır. Bu işlemlerin akabinde medyum tarafından size verilecek olan dua okunur. (bu büyüyü direk medyuma’da yatırabilirsiniz) İbranice dualar sırasına ve sayısına göre okunarak mumların eriyip bitmesi beklenir.Mumlar eridikten sonra aynı işleme fotoğrafların tersi çevirilerek devam edilir. İşlem sonunda ise eriyen mumlar metal bir kaba koyularak fotoğraflar ile birlikte yakılır. Fotoğrafların üstüne koyduğumuz makas ise alınarak uygun bir yerde saklanır. Burada önemli olan duaların tam sayısına ve sırasına göre okunmasıdır. Tekrar ediyorum büyü çok etkili bir büyüdür ve aynı gün içinde etkisini göstermeye başlar.

Makas Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Bu büyüyü bozmak için büyü yapılan makası bulmak gerekmektedir. Makas bulunana kadar dışarıdan hiç bir işlem yapılamaz. Yahudilik hakkında bilgi sahibi olan ve ibranice bilen bir medyum tarafından bozulması gerekmektedir.

Kontrol

medyum,medyumlar,belçika medyum,belçika medyumları,belçika hoca,belçikada medyum hoca,belçikada medyum arıyorum,belçikada büyü bozan medyum,belçikada vefk yazan medyum

Belçika Medyum Hocalar

Tüm dünyada olduğu gibi Belçika’da da medyum hizmetleri vermekteyim. Teknolojinin gelişmesiyle ve internet kullanımının artmasıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir