Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
Cumartesi , Ekim 21 2017
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / BLOG / İş Adamlarına Özel Danışmanlık

İş Adamlarına Özel Danışmanlık

İş yaşantısının giderek teknolojik tarafa kaymasından ve insanların bilgilere daha hızlı ulaşmasından dolayı aradaki farkı açmak için bazı özel yöntemlere ihtiyaç duyulur. Bunlar, kişiyi rakiplerinden daha yukarılara çıkaracak doğaüstü yöntemlerdir. İş adamlarının veya iş kadınlarının özel olarak çeşitli danışmanlık firmalarından danışmanlık alarak bu farkı açmaya çalıştıkları gözlenmektedir. Ancak bu iş sanıldığı gibi kolay değildir. İş adamlarına özel yaşam koçluğu yaparak bu soruna da çözüm getirmeyi umuyoruz.

İnsanların bilgilere daha hızlı ulaşmasından ötürü herkesin aynı sonuca varması kaçınılmaz bir gerçekliktir. İşlerin ekonomik boyutu bir yana, diğer faktörlerin de iş hayatında büyük önemi vardır. Ekonominin az çok nereye uzanacağı zaten tahmin edilebilir bir gerçeklikken, işinizin ufak veya büyük hamlelerle daha yukarılara çıkması tamamen sizin elinizdedir.

Hayatlarını sadece iş olarak geçirmiş insanların, neden yükselemediklerinin çok basit bazı açıklamaları olabilir. Bunlara uzun uzun burada değinmek istemiyoruz. İsteyenler iletişime geçebilirler. Konumuzdan sapmadan diğer olaylara göz atmak istiyorum. Sürekli çalışarak bir yere gelemeyen insanlar genelde ya isyan ederler ya da kaderlerine boyun eğerek işleri oluruna bırakırlar. Ama bunların ikisini de yapmayan insanlar türleri de mevcuttur. Bunlar işlerinin çıkış noktalarını takip ederek firmalarını daha fazla büyütürler. Hem daha fazla kazanarak zenginleşirler, hem de daha fazla kişi çalıştırarak istihdam yaratırlar. Ülkesine, çevresine ve kendisine en hayırlı insan tipi budur. Her şeyi çalışarak, helal yoldan ancak bazı taktiksel hamlelerle işini daha fazla büyüterek herkese fayda sağlayan insandır.

Medyumlarla beraber çalışan iş adamları, iş kadınları, futbol kulübü yöneticileri, hatta ülke başkanları vardır. Hristiyan çevresinin genel adıyla kahin dedikleri kişiler yine medyumlardır. Bunların dünya üstü güçlerinden faydalanarak bir sonraki adımda neler olacağını çok iyi bilirler. Başarılı olarak sayılan ve toplumda değeri yüksek insanların geçmişlerine bakıldığında (zengin olduktan sonra inanmasalar bile 🙂 ) çoğunluk olarak medyumlarla çalışılarak, satranç oynar gibi hamleler yaparak bu zamanlara geldikleri gözlenmektedir.

Türkiye’nin ileri gelen ailelerinden tutun da, holding sahiplerine veya ufak bir atölyede işe başlayan yeni girişimci olan kardeşimize kadar herkese desteğimi veriyorum. Bunların nasıl olduğunu iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Hayatınızın bazı noktalarını ıskalarsanız asla geri dönemezsiniz. Kaçan tren bir daha gelmed ve trenin arkasından bakar kalırsınız. O trene binmek ve hayat deryasında yukarılara çıkmak için iş adamları/iş kadınları için özel koçluk veya danışmanlık hizmetimi gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum. Sadeceve ben değil ayrıca hizmet verdiğim iş admalarının da izni olduğunda yorumlarını paylaşacağım.

Çalıştığım iş adamlarının isimlerini tabii ki burada vermeyeceğim. Ama ne kadar başarılı olduklarını keşke sizlere anlatabilseydim. Özel bir izin çıkarabilirsem isim vermeden de olsa başarı hikayelerini paylaşmayı düşünüyorum. Tüm dertlerinize Allah’ın da izniyle mutlaka çözüm vardır. Her şeyin hayırlısını diliyorum.

Kontrol

medyum,medyumlar,belçika medyum,belçika medyumları,belçika hoca,belçikada medyum hoca,belçikada medyum arıyorum,belçikada büyü bozan medyum,belçikada vefk yazan medyum

Belçika Medyum Hocalar

Tüm dünyada olduğu gibi Belçika’da da medyum hizmetleri vermekteyim. Teknolojinin gelişmesiyle ve internet kullanımının artmasıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir