Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / BLOG / Güvenilir Medyumlar

Güvenilir Medyumlar

Özellikle son zamanlarda piyasaya çıkan bazı medyum geçinen kişilerin dolandırdıkları insanların hikayelerini duydukça gerçekten üzülüyorum. Bunların bizlere nasıl zararlar verdiğini sizlere anlatamam. Paralarını alarak kaçan insanların da hem bize hem geride bıraktıklarına verdikleri yaralar inanın kapanmaz. Son parasını medyuma vererek çare arayan insanı gözünü kırpmadan dolandıran insanlar zaten medyum olamazlar.

Güvenilir medyum bulmak gerçekten zor. Aslında biraz piyasa araştırmasıyla gayet güzel sonuçlar veren medyumlarla tanışılabilir ve iyi bir tedavi sürecinden sonra istenen alınabilir. Ama sabırsız davranıldığında ve çok fazla fiyat takıntısı olduğunda işler giderek daha da zorlaşıyor. Sırf 2 kuruş az vermek için hiç tanınmayan insanlardan medet ummak gerçekten akıl karı değil. Aslında bunları piyasadan silmek gerekir ama, ucuzcu zihniyet yüzünden sürekli trafik alan siteleri sayesinde işleri gayet yolunda gidiyor.

Bir web sitesinden birilerini bulduğunuz yorumlarını detaylıca okuyun. Özellikle yazılarına bakın. Gerçekten sizin istediğiniz şeyleri yapabilecekler mi diye sorgulayın. Fiyat konusunda düşündüklerini sitede zaten görebilirsiniz. Ücretsiz bakım yapıp yapmadığına dikkat edin. Sadece paranızın mı peşinde yoksa sağlığınızın mı? Bunu iyi tartarak seçiminizi yapın. Yoksa, medyumlar tarafından dolandırılan insanlar listesine sizin de adınız yazılır. Son çare olarak gittiğiniz medyumlar sizin sonunuz olmasın. Dişinizden tırnağınızdan arttırdığınız paralara yazık olmasın. Para kolay kazanılmıyor ve bunun kıymetini bilin.

Piyasada çok sayıda ben güvenilir medyumum diye gezen medyum kılıklı kişiler bulunmakta. Bunların en belirgin özelliği ilk konuşmada zaten ortaya çıkıyor. İlk başta sizden para istemeleri en belirgin özellikleri. Sağlığınız onlar için çok arka planlarda. Tek düşündükleri para para para. Hadi siz sadece basit bir dua için o kadar para veriyorsunuz. Peki son çare olarak, eşiniz veya çocuğunuzun sağlığı için son paranızı verdiyseniz? İşte burada gerçek yıkım başlıyor. Hayatlarını bu işe adamış insanları geri planda bırakarak dolandırıcı medyumlara gitmeyin.

En başta yapacağınız iş, medyumu web sitesinden bulduysanız, onu güzelce inceleyin. Neyi var, neyi yok, neler yapıyor iyice bakın. Yorumlarını dikkatlice okuyun. Şikayet eden varsa nedenlerine bakın. Acele ederek bir çuval inciri berbat etmeyin. Sizler onlara gitmediğiniz zaman zaten piyasadan giderek silinecekler. Sizden sonra gelen insanlara da iyilik yapmış olacaksınız. Bunları kesinlikle atlamayın. İyilik iyiliği doğurur.

Medyumla iletişime geçmek için yöntemlere de kesinlikle bakın. Sosyal medyadan ulaşılabilir medyumlar daha iyi olabilir. Bu kendini gizlemiyor demektir. Telefon her zaman güven veren yöntem değildir. Sim kartını kırdığında daha ulaşamazsınız ve açık hat aldıysa kesinlikle bulamazsınız.

İşin özüne gelecek olursak; kendiniz ve sevdikleriniz için, sağlığınız için, sevdiklerinizin sağlığı için lütfen dikkatli olun. Bu konuda çok fazla şikayet aldığımdan konu hakkında yazmak istedim. Acele etmeyin ve emin adımlarla yürüyün. Dolandırıcılar her yerde. Saygılarımla.

Kontrol

medyum,medyumlar,belçika medyum,belçika medyumları,belçika hoca,belçikada medyum hoca,belçikada medyum arıyorum,belçikada büyü bozan medyum,belçikada vefk yazan medyum

Belçika Medyum Hocalar

Tüm dünyada olduğu gibi Belçika’da da medyum hizmetleri vermekteyim. Teknolojinin gelişmesiyle ve internet kullanımının artmasıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir