Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
Pazartesi , Ekim 23 2017
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / BLOG / Cin Musallatından Kurtaran Medyum Hoca

Cin Musallatından Kurtaran Medyum Hoca

Daha önce cinler hakkında bilgiler vermiş olduğum yazıyı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Cin Musallatı Nedir?

Bu olay bir nevi, cinlerin insanları etkisi altına almaya başlamasıdır. Bu hayatı zindan etme noktasına kadar gelebilir. Bunlar müslüman olmayan kafir cinler yaparlar. Cinler ateşten yaratılmıştır. Dumansız ve ateşin özünden yaratıldığı kuranı kerimde açık olarak belirtilmiş (rahman 15) fakat teferruatı anlatılmamıştır. Nasıl bir vücut yapısına sahip oldukları, kas, eklem ve iskelet yapılarının olup olmadığı net ifade edilememektedir. Kesin olarak bilinen ikinci şey peygamberimizin hadiste haber verdiği bir bilgi olup oda insan bedenine hatta damarlarına bile girebilecek yapıda olduklarıdır. Yine ortak kanaate  göre cinler çok uzun ömürlüdürler. Çok hızlı hareket edebilirler. Yer çekimi onlar için geçerli değildir. Cinler kendilerindeki enerjiyi kullanarak veya insan bedenine girerek insana her türlü kötülüğü yapabilirler. Aklımıza gelebilecek her türlü tıbbi yada psikolojik – ruhi hastalıklara sebep olabilirler. Baş ağrısı, diş ağrısı, bel ağrısı, mide, sırt ağrıları v.s hep cinlerden kaynaklanıyor olabilir. Yine depresyon, bunalım, sara, asabiyettin de kaynağının cinler olma ihtimali %50 dir.

aşık cin musallatı,büyü ile cin musallatı,büyü ve cin musallatı,büyü yoluyla cin musallatı,cin bana musallat oldu,cin cagirdim musallat oldu,cin insana musallat olurmu,cin insana musallat olursa,cin insanlara musallat olur mu,cin kimlere musallat olur,cin musallat etme,cin musallat etmek,cin musallat etmek için,cin musallat etmek için dua,cin musallat nasil olur,cin musallat neden olur,cin musallat olan kişi nasıl kurtulur,cin musallat oldu,cin musallat olması,cin musallat olunca ne yapmalı,cin musallat vakaları,cin musallatı belirtileri musallat,cin musallatı duası,cin musallatı dua,cin musallatı gerçek mi,cin musallatı için dua,cin musallatı için hoca,cin musallatı muska,cin musallatı sebepleri,cin musallatı tedavisi,cin musallatı var mı,cin musallatı ve büyü,cin musallatı vefki,cin musallatı yaşayanlar,cin musallatına kesin çözüm,cin musallatından kurtulma,cin musallatından kurtulmak,cin musallatından kurtulmak için kesin çözüm,cin musallatından kurtulmak için okunacak dua,cin musallatından nasıl kurtulunur,cin musallatının belirtileri,cin niye musallat olur,cin peri musallatı,cin nasıl musallat edilir,yeni evlilere cin musallatı,rukye cin musallatı,rüyada cin musallatı,müslüman cin musallatı,münafık cin musallatı,musallat cin vakası,musallat cin carpması

Cinler İnsanlara Neden Musallat Olurlar?

Bunlar için şöyle bir liste sıralayabiliriz;

 1.  Kafir olan cinlerden bir kısmının görevleri daha öncede arz etmeye çalıştığım gibi şeytana yardımcı olmak Bunun yerine getirmek için Müslümanlara zarar veririler.
 2. Cahil insanların yaptığı cin çağırmalar.
 3. İnsandan üstün olduklarını gösterme çabası içindedirler. Bunun için müslüman olsun yada olmasın her insana zarar verirler.
 4. Bazı durumlarda insanlar cinlere bilmeden zarar vermiş olabilirler. Onları görmedikleri için istem dışı zarar verdiklerinde, cinler de intikam duygusu kabararak karşılık vermek isteyebilirler. Bunları örnekleyecek olursak; boş yatağa yattığınızda besmele çekmezseniz cinin üzerine yatarak onu rahatsız edebilir ve düşmanlığını kazanabilirsiniz. Bir başka örnekte; gece boş bir çukura idrarınızı yapma, su dökme gibi şeyler yaparsanız da bilmeden cinleri rahatsız edersiniz. Gece sıcak kaynar su dökerken besmele çekmezseniz, yine yanlışlıkla cinleri kendinize düşman edebilirsiniz.
 5. Çocukların, gençlerin bu korunmayı tuvalete giderken ihmal etmeleri, onların çarpılmalarına, eziyetlerine maruz kalirlar. Evlerin içinde tuvalet bulunma musibeti (bugünün modernliginde), özellikle gençlerin çarpılma yeri olmuştur.
 6. Kedi, köpekleri taslamak, eziyet etmek. Özellikle geceleyin cin olması halinde atanı çarpar.
 7. Sigara içenlerin izmaritlerini hassaten geceleyin rast gele yerlere veya tuvalete atmalari. İsabet ederek yakması cinlerin intikam almalarına sebeb olur.
 8. Büyü ve sihir yapılması sebebi ile.
 9. Cinlerin zalimliğindendir. Hiç sebepsiz yere insanda şu zayıf halleri görünce musallat olurlar.
  a) Çok şiddetli bir şekilde kızmak.
  b) Çok şiddetli bir şekilde korkmak.
  c) Çok şiddetli bir şeklide Allah (c.c.)’dan gafil olmak.

Eğer cin musallatına uğradığınızı düşünüyorsanız, benimle iletişime geçerek bu sorundan rahatça kurtulabilirsiniz. Tüm manevi sıkıntılarınızda olduğu gibi, cin musallatları konusunda da sizlerin yanındayım.

Kontrol

derin bir hoca arıyorum,en iyi medyumlar kimler,güvenilir medyum hocalar,dürüst medyumlar,büyü yapacak hoca arıyorum,hollandada iyi bir hoca arıyorum,hollandada medyum arıyorum,hollanda medyum,hollanda medyumları,hollandada olan medyumlar,hollandada güvenilir medyum,hollandada büyü bozan medyum,hollandada büyü yapan medyum

Hollanda’da Medyum Arıyorum

Hollanda’da medyum arayan insanların, hristiyan bir ülkede yaşamalarından dolayı medyum bulmaları biraz zor oluyor. Ancak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir