Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
Cumartesi , Ekim 21 2017
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / BLOG / Büyü Yapan Hocalar

Büyü Yapan Hocalar

Büyü, insanları paranormal bir şekilde, mistik yöntemlerle ve rızası dışında kontrol etme yöntemlerinden birisidir. Doğru kişiler tarafından doğru şekilde kullanıldığında çok fazla işe yarar. Bunları internetten bularak hazırlayamazsınız. Doğuştan bunu yapma özelliklerine sahip olan seçilmiş insanlar vardır. Bunlardan birisi de medyumlardır.

Büyü yapılan kişiler kendi iradeleri dışında hareket ederler ve ne olduğunu anlamazlar. İradeleri olduğunu sanırlar ama değildir. O artık büyü yapan hocanın himayesi altındadır. O ne isterse onu yapar. Tabiri caizse kukladır.

Büyüler binlerce yıldır insanların hayatlarında vardır. Milyonlarca insan diğerleri tarafından bir şekilde kontrol edildi. Bunların kötü amaçlı kullanımlarından dolayı kara büyüler ortaya çıkmıştır. Kara büyüler, kötü niyetli kişiler tarafından yaptırılırlar ve bu büyük günahtır.

Bazı insanlar da büyüleri, sevdikleri onları terketmesin, kocaları eve ilgi göstersin veya sevgililer birbirinden ayrılsınlar tarzı şeyler için yaparlar. Kötü niyetli insanlar her yerdeler. Bunlardan kurtulmak eskisine göre daha kolaydır. Ufak bir aramayla büyü bozan medyumlara ulaşarak bunlardan kurtulabilirsiniz. İyilik amacıyla kullanılan büyülere ak büyüler, kötülük amaçlı yapılan büyülerede kara büyüler denilmektedir.

Büyülerin etki süresi, insanların inançları, bünyeleri ve karakter yapılarına göre değişmektedir. Bunlardan ayrı olarak yaşanılan olaylar da çok etkilir. Örneğin; gideni geri getirme büyüsünde ayrı kalınan zaman önemlidir veya diğer büyülerde de büyünün çeşidine göre çeşitlilik gösterir. Bu yüzden büyülerin etkili olabilmesi için minimum ve maksimum süreler verilmektedir.

Ak büyüler genelde aşk, ayrılan kişileri birleştirme, zenginlik, şans, bereket gibi amaçlar için kullanılırken, Kara büyüler ise insanların sağlık ve psikolojisini bozma, düzgün giden ilişkilerini bozma, iş hayatlarını ve aile yaşantılarını olumsuz yönde etkileme gibi amaçlara yönelik olarak kullanılmaktadır.

Yılların verdiği bilgi ve tecrübeyle ak büyülerde hizmet veriyorum. Kesinlikle kara büyü yapmıyorum. Ama kara büyü bozma hususunda yardımcı oluyorum. Kara büyülerden olan papaz büyüsünde bana kesinlikle güvenebilirsiniz.

Hayatlarınız zehir olmaya başladıysa bunun sebebi üzerinize yapılmış olan büyü olabilir. Beraberce bu meselenin altından kalkabiliriz.

Daha önce yaptığım ve başarılı olduğum bazı büyüler;

Şans Büyüsü

Kısmet Büyüsü

Aşk Büyüsü

Bağlama Büyüleri

Kontrol

medyum,medyumlar,belçika medyum,belçika medyumları,belçika hoca,belçikada medyum hoca,belçikada medyum arıyorum,belçikada büyü bozan medyum,belçikada vefk yazan medyum

Belçika Medyum Hocalar

Tüm dünyada olduğu gibi Belçika’da da medyum hizmetleri vermekteyim. Teknolojinin gelişmesiyle ve internet kullanımının artmasıyla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir