Medyum
İstanbul Medyum Hocalar
Almanya Medyum Hocalar
Hollanda Medyum Hocalar
Belçika Medyum Hocalar
Medyum Arıyorum
Azerbaycan Medyum Hocalar
Cennetül Esma Dairesi
Medyum Bakım
Fransa Medyum Hocalar
İzmir Medyum Hocalar
Büyü Bozan Medyum Hocalar
Kıbrıs Medyum Hocalar
Ankara Medyum Hocalar
Avusturya Medyum Hocalar
Mardin Medyum Hocalar
Medyum
Cumartesi , Ekim 21 2017
MANEVİ İLİMLER
Anasayfa / BLOG / Büyü Bozan Medyum

Büyü Bozan Medyum

Son zamanlardan gelen ve sık sorulardan birisi “Büyü Bozan Medyum nedir? Şunu açıklamak isterim ki; Büyü bozan medyumlar her yerde bulunmadığı gibi, her medyumum diyen kişi büyü bozamaz. Sadece büyü bozma yeteneklerine vakıf olmuş kişiler büyü bozabilirler. Diğer ihtimallerde, büyü bozmak yerine, yapılan büyünün tesirini daha fazla arttırarak kişiye daha fazla zarar veren kişiler de mevcuttur. Bunların bilinçsizliklerinin cezasını tamamen büyü yapılan kişi çekmektedir. İşinin ehli olmayan medyumlara iş yaptırılması kadar yanlış bir iş yoktur. Çünkü büyü yapma ve büyü bozma işleri son derece tehlikeli işlerdir. Benim niyetim kötü değil diyerek büyü yapmaya başlamak dönülmez sorunlara yol açabilir. Bu sebeple, hem büyü yaptırırken, hem de büyü bozdururken bir medyumla konuşarak iyi emin olduktan sonra işleminizi yaptırın.

büyü bozan,büyü bozmak,büyü bozdurmak istiyorum,büyü bozan medyum,büyü bozan medyumlar,büyü bozan hocalar,büyü bozanlar

Büyü bozmadan önce yapılacak ilk iş, medyum bakımı sayesinde büyünün etkisini ve çeşidini öğrenmektir. Hangi büyünün yapıldığı bilinmezse buna yanlış bir tedavi uygulanır. Örneğin; hastalandığınızda doktora gidiyorsunuz ve doktor buna bakarak bir ilaç yazıyor. Doktor hastalığınızı yanlış teşhis ederse siz yanlış ilaç verir ve bu durum sizi belki de ölüme sürükler. Medyumların bakım yapması da son derece önemlidir. Yanlış teşhis yapan medyum çok yanlış sonuçlar doğurur. Bu nedenle, medyum olduğundan emin olmadığınız kişilere ne medyum bakımı yaptırın, ne de büyü bozma gibi sakıncalı işlere yönlendirin. Özellikle büyü yapma konularına hiç girmeseniz daha iyi olur. Çünkü başkasına yapacağı büyüyü karıştırarak iyice işin içinden dönülmez yollara sokabilir.

Büyü bozma işini her medyum yapamaz. Bazı medyumlar sadece cin musallatı konusunda, bazıları manevi ilimlerde, bazıları cennetül esma dairesi konusunda uzmanlaşmışlardır. Büyü bozan medyumlar arasında aldığım yerimle beraber, sadece büyü bozma değil, cin musallatlatı ve manevi ilimlerde de yardımcı oluyorum. Tüm manevi sıkıntılarınız için benimle iletişime geçerek detaylı bir şekilde bakım yaptırabilirsiniz. Medyum bakım işleminden sonra üzerinizdeki sıkıntılardan kurtulacak ve sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam edeceksiniz. Sitede hizmetlerimi okuyarak ona göre iletişime geçebilirsiniz.

 

Kontrol

medyum,medyumlar,belçika medyum,belçika medyumları,belçika hoca,belçikada medyum hoca,belçikada medyum arıyorum,belçikada büyü bozan medyum,belçikada vefk yazan medyum

Belçika Medyum Hocalar

Tüm dünyada olduğu gibi Belçika’da da medyum hizmetleri vermekteyim. Teknolojinin gelişmesiyle ve internet kullanımının artmasıyla …

2 Yorumlar

  1. Bana delirtme büyüsü yapıldığını düşünüyorum yardım edermisiniz ?

    • buyubozanmedyum

      İletişim numaralarımızdan ararsanız medyum bakımı yaparak konunun tam olarak ne olduğunu anlarız. Sorunu bulduktan sonra ise tedavi sürecine başlarız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir